Pojištění ONLINE

czechaupairs_CP_2015-4

 Cestovní pojištění AXA Assistance ONLINE s 50% slevou!

Využijte naší nové spolupráce se společností AXA Assistance a sjednejte si cestovní pojištění snadno a rychle s dojednanou slevou ONLINE. Pro Váš absolutní klid na cestách Vám doporučujeme pojištění EXCELENT s bezlimitním krytím pojištění léčebných výloh.

AXA Assistance vám poskytne kvalitní cestovní pojištění – celosvětová síť smluvních zdravotnických zařízení, pojištění více než 90 běžných sportů bez příplatku a další možná připojištění. V případě nemoci nebo úrazu ve Velké Británici či kdekoli jinde již nemusíte zjišťovat, kde v okolí je kvalitní zdravotnické zařízení – jen zavoláte na česky hovořící nonstop asistenci, a ta vám poradí, jak postupovat.

Na příkladu cestovního pojištění AXA Assistance vám ukážeme, jaké pojištění a případně i připojištění má smysl si sjednat.

Samozřejmostí cestovního pojištění u AXA Assistance je nepřetržitá asistenční služba. Je bezplatná a je součástí všech produktů, tedy už i těch nejlevnějších. Pomůže vám v případě nouzové události, vyhledá vám nejbližší kvalitní zdravotnické zařízení a nemusíte se obávat jazykové bariéry. Velkou výhodou je celosvětová síť poboček AXA Assistance, díky které je vám pomoc k dispozici kdekoliv na světě.

Dalším základem každého cestovního pojištění bývá pojištění léčebných výloh. Z něj vám pojišťovna vyplatí náklady na nutná ošetření v zahraničí. Kromě samotného ošetření pojištění pokrývá také náklady na převoz do zdravotnického zařízení, které se třeba při transportu vrtulníkem mohou vyšplhat do velmi vysokých částek.  Proto je důležité si před sjednáním pojištění zjistit, do jaké částky pojišťovna náklady hradí. AXA Assistance nabízí např. v rámci produktu EXCELENT neomezený limit léčebných výloh.

Velmi důležité je také pojištění odpovědnosti za způsobenou škodu. Každým rokem přibývá pačtu případů, kdy poškozený vymáhá náhradu nákladů za ošetření, léčení, rehabilitaci a často také škodu na majetku. Ve Velké Británii tomu není jinak. Pokud se poškozený léčí v zahraničním soukromém zařízení, může vymáhané odškodnění dosáhnout až astronomických částek, které by viník bez sjednaného pojištění odpovědnosti musel splácet sám.

AXA Assistance nabízí hned několik variant pojištění, a to jak po Evropě, tak do celého světa. Jednotlivé varianty cestovního pojištění se od sebe odlišují nejen cenou a limity plnění, ale také paletou různých doplňkových pojištění. Zatímco produkt REFERENCE, jehož předností je velmi nízká cena (již od 7 Kč na den při zohlednění 50% slevy), zahrnuje léčebné výlohy a bezplatnou asistenci, varianta KOMFORT obsahuje navíc úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti, pojištění zavazadel a předčasného návratu. Varianta EXCELENT je komplexním pojištěním, které poskytuje plnou ochranu, nejvyšší limity plnění a celou řadu dalších výhod, jako třeba pojištění zpoždění nebo zrušení letu a zpoždění zavazadel.

Pokud patříte k těm, kteří rádi sportují, je dobré si zjistit, zda aktivity, kterým se budete věnovat, nejsou z pojištění vyloučeny. U AXA Assistance lze pojistit více než 200 různých sportů, přičemž 90 z nich je zahrnuto bezplatně už v základní variantě pojištění; za příplatek si pak můžete sjednat i pojištění sportů.

Samotné sjednání pojištění se v posledních letech výrazně zjednodušilo a dnes již není nezbytné chodit na pobočku pojišťovny. Sjednání zabere jen chvilku a pojištění platí již za 4 hodiny.

header