O nás

 Ahoj, jmenuji se Zuzka a tuto agenturu jsem založila pro Vás pro všechny, kteří uvažujete o možnosti vycestovat do Velké Británie jako au pair.

 Když mi bylo osmnáct, odjela jsem na prázdninový pobyt do anglického městečka nedaleko Birminghamu jako au pair. Hlavním důvodem byla blížící se maturita z anglického jazyka, ale zároveň chuť cestovat, být finančně nezávislá a dokázat si, že se dokážu postarat nejen sama o sebe. Samozřejmě jsem chtěla minimalizovat rizika plynoucí z pobytu v cizím státě, v cizí rodině. Proto jsem využila služby agentury, která mi pomohla nejen s výběrem rodiny, ale také s nutnými administrativními kroky.

 Nakonec jsem ve Velké Británii zůstala šest let. Nejen, že jsem se naučila plynně anglicky, ale našla jsem si zde zaměstnání a vystudovala vysokou školu. V současné době žiju trvale v České republice a pracuji ve vedoucí pozici v administrativě. Ve Velké Británii jsem získala řadu přátel a navázala množství užitečných kontaktů. Proto se na mě často obrací kluci a holky, kteří chtějí vycestovat a neví, jak na to. A tak se postupně zrodila myšlenka vybudovat za pomoci anglických přátel vlastní agenturu. Nyní Vám mohu nabídnout zajištění au pair pobytu tak, abyste strávili prázdninový, popř. i delší (např. roční) pobyt v rodině, u které budete spokojeni.